Header Reklam

2D Yapı Hızla Gelişiyor

05 Temmuz 1999 Dergi: Temmuz-1999

Sektörün en genç firmaları arasında yer alan 2D Yapı Tic. Ltd., genç olmasına karşın yılın ilk dört ayında, bir önceki yılın aynı dönemine oranla; gerek uygulama sayısı gerekse cirosunda önemli bir artış sağladı. Kurulduğu günden bugüne kadar uygulama kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden 160'ı aşkın uygulamaya imzasını attıklarını belirten 2D Yapı Genel Müdürü Sadık Özkan" Sesle ilgili çalışmalar ne yazık ki tasarım ve yapım evrelerinde gerektiği gibi irdelen-memekte, bu ise yetersiz ya da yanlış uygulmaların yapılmasına neden olmaktadır.

2D Yapı olarak ulaştığımız teknik bilgi birikimi ve tecrübemizi sürekli paylaşmaktan yana geldik. Ancak zaman zaman çözümünü hedeflediğimiz soruna, özel olarak oluşturduğumuz detayların, melez detaylar ya da yanlış uygulanmış detaylar olarak karşımıza çıkması üzüntü vericidir. 2D Yapı olarak sürekli kendimizi yenileme, bunun için ise sürekli araştırma içinde olan bir firmayız.

Bugüne kısa vadeli ticari kaygıları bir yana bırakarak, bilmediğimizi öğrenip, öğrendiklerimizi paylaşarak geldik. Yalıtım direkt olarak yapı ve insan sağlığı ile ilişkilidir. Bu nedenle yatırım sektöründe uzmanlaşma kaçınılmaz bir zorunluluktur. 1999 yılının önümüzdeki dönemi 2000 yılını da kapsayacak olan yeni projelerimizin hayata geçirileceği sürecin başlangıcı olacaktır." şeklinde amaçlarını dile getirdi.


Etiketler