Header Reklam

2010 Çevre Ödülü AGDAŞ'a Verildi

05 Mayıs 2010 Dergi: Mayıs-2010

Sakarya'da doğalgaz konusunda 2003 yılından beri yaptığı yatırımlar ve kente sağladığı katma değer nedeniyle AGDAŞ'a Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası (SATSO) tarafından "2010 Yılı Çevre Ödülü" verildi.

 SATSO' da düzenlenen törende konuşan, AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir; "Yaptığımız alt yapı yatırımları ile birlikte Sakarya'nın büyük bir kısmına doğalgazı ulaştırarak, hem en ekonomik ve en konforlu yakıt olan doğalgazı Sakaryalı hemşerilerimizin hizmetine sunduk, hem de ilimizin temiz havasına büyük katkı sağladık. Bu gayretlerimizin neticesi olarak SATSO tarafından "2010 Yılı Çevre Ödülü" AGDAŞ?a verilmiş olup, bu ödülle birlikte çevreye karşı olan sorumluluğumuz bir kat daha artmıştır." dedi.

 Demir ayrıca, yoğunluğunu doğalgaz tesisatı imalatçılarının oluşturduğu SATSO 7. Meslek Komitesi ile her ay periyodik olarak yaptığımız toplantılar devam etmektedir. Bu toplantılar sürecinde kentin, Sakarya'nın doğal güzelliklerini bozmadan gelişmesini sağlamak amacıyla "Sakarya Çevre Platformu" gibi bir yapının oluşturulması gerektiği konusunda bir konsensus oluşturulduğunu sözlerine ekledi. Demir;  "Bu kanaat SATSO Meclis gündemine taşınmış ve SATSO bünyesinde Sakarya Çevre Komisyonu oluşturulmuştur" dedi.


Etiketler