2005 Türkiye Yalıtım Rehberi Hazırlanıyor

05 Aralık 2004 Dergi: Aralık-2004
Yalıtım sektöründe ilk kez hazırlanacak olan ‘2005 Türkiye Yalıtım Rehberi’ hem sektör, hem de kullanıcılar için bir klavuz niteliği taşıyacak...
Yalıtım sektörünün mesleki örgütü Isı, Ses ve Su İzolasyoncuları Derneği (İZODER), sektördeki firmaları bir araya getiren 2005 Türkiye Yalıtım Rehberi’ni hazırlıyor. Sektörün üretici, satıcı ve uygulayıcı tüm firmalarının yer alacağı rehberde, yalıtımla ilgili temel bilgilere de yer verilecek.

Sektörde ilk kez hazırlanacak olan rehberde, yalıtım uygulamaları hakkında temel bilgiler verilerek, potansiyel müşterilerin yalıtım konusunda bilinçlenmeleri ve ilgilendikleri alanda çalışmalar yapan firmalara kolayca ulaşabilmesi amaçlanıyor. İki bölüm olarak tasarlanan rehberin ilk bölümünde yalıtım uygulamalarının türleri, yararları, yasal düzenlemeler gibi bilgiler bulunuyor. İkinci bölümde ise yalıtım sektöründeki firmalar alfabetik sıra ile tanılıyor. Kitap formunda basılacak olan rehber, kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla CD-ROM olarak da Türkiye çapında satışa sunulacak. Rehberde yer alacak bilgileri ayrıca www.yalitimrehberi.com adresindeki internet sitesinden de ulaşılabilecek.2005 yılının ilk aylarında tamamlanacak olan rehber, ilk kez hazırlanmış olması nedeniyle, yaygınlaşması için belediyelere, medyaya, sektörel kurum ve kuruluşlarla, kamuya ücretsiz dağıtılacak. Her yıl yenilenecek olan rehber kitabı ve CD-ROM’u büyük kitapçılarda, yapı marketlerde, yapıyla ilgili fuar, toplantı gibi etkinliklerde satışa sunulacak.

Etiketler