2001 Yılı DemirDöküm Yetkili Servis Toplantısı Yapıldı

05 Şubat 2001 Dergi: Şubat-2001

DemirDöküm Geleneksel Yetkili Servis Toplantısı 12-14 Ocak 2001 tarihleri arasında, 400 katılımcıyla, Antalya Talya Oteli'nde gerçekleştirildi.

Birinci gün, ürün mühendisleri, yeni ürünler hakkında yetkili servislere ayrıntılı bilgiler vererek, servislerin sorularını cevaplandırdı. Organizasyonunu ikinci gününde Koç Holding İnşaat Maden Grubu ve DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkam Mustafa V.Koç video konuşmasında, firmaların üretimleri arasında kalite farkının çok azaldığını, dolayısıyla seri ve kaliteli hizmet veren şirketlerin ön plana çıkacağını, Koç Holding'in bugüne kadar servislere her türlü desteği verdiğini ve vermeye devam edeceğini belirtti.

DemirDöküm Genel Müdürü Melih Batılı, DemirDöküm'deki son gelişmeler, yeniden yapılanma, TABYS (Tali Bayi Yapılanma Sistemi) on-line projesi, eğitim faaliyetleri ve 2001 yılı beklentileri hakkında bilgiler verdi. Müşteri memnuniyetinin önemine değinen Batılı, müşterinin gözünde DemirDöküm'ün, malı kendisine satan bayi ile hizmeti veren servis olduğunu, buradaki işlemlerin titizlikle yapılması halinde olumlu sonuçlarının hep birlikte görüleceğini ifade etti. Bu yılki toplantının en önemli farkı ve yeniliği, konuşmaların DemirDöküm yetkilileri yerine DemirDöküm yetkili servisleri tarafından yapılması oldu. Yetkili servis konuşmacılarının ardından toplantının finalinde kürsüye çıkan DemirDöküm Servis Yöneticisi Abdullah Kuter, bu yılki toplantının bilinen şikayet ve görüşlerin tekrarlandığı bir toplantı olmaktan çok, şirket politika ve amaçlarının açıklandığı, bir araya gelinerek motivasyonun artırılmasının amaçlandığını belirterek başladığı konuşmasına, servislerin internet ortamında bilgi transferi, örnek servis, standart servis araçları ve bu konularda sağlanan destekler hakkında bilgiler vererek, tüm servislerin uygun yapıya ivedilikle geçmeleri gerektiğini vurguladı.


Etiketler