1999 Sekizinci Teba-Daikin Bayi Toplantısı Paris'te Gerçekleştirildi

05 Mart 1999 Dergi: Mart-1999

Teba Şirketler Grubu bünyesindeki Epar A.Ş. Daikin Bayi Toplantısı, 25-28 Şubat 1999 tarihleri arasında, Fransa-Paris'te Frantour Bertheir Otelinde gerçekleştirildi.

Tüm Türkiye çapında 68 bayi, Daikin Ind. Ltd. Fransa Genel Md.'nün de katıldığı Teba-Daikin Bayi Toplantısında, Teba Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baygan ve Epar AŞ. Genel Müdürü Tarık Aktüccar ve diğer Teba yetkilileri, Teba Şirketler Grubu-Epar A.Ş.'nin 1998 yılını değerlendirmenin yanı sıra, Teba Şirketler Grubunu Teba Bayi ağına yeni katılan bayilere tanıttılar ve 1999 yılı satış politikalarını bayilere aktardılar. 25 Şubat Perşembe günü karşılama ve akşam yemeği ile başlayan bayi toplantısı, 26 Şubat Cuma günü 1/2 gün toplantı ile devam etti. Açılış konuşmasını yapan Teba Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baygan, Teba Şirketler Grubu ve Daikin Ind. Ltd. hakkında özet bilgiler verdikten sonra Teba'nın Türkiye klima sektöründeki yerini ve hedefini açıkladı. Daikin Ind. Ltd.-Fransa Genel Müdürü Mr. Umamoto Daikinin Fransadaki pazar payını ve faaliyetlerini aktardı. Takdim töreni ile eski ve yeni bayiler birbirleriyle tanışma fırsatı buldular. Epar A.Ş. Genel Müdürü Tarık Aktüc-car'ın yeniden yapılanan Teba-Daikin bayi ağı ve 1999 yılı satış politikaları hakkındaki konuşmasının ardından Daikin R.A.C. Satış Müdürü Selma Al-taç Daikin'in Türkiye pazarındaki yeri ve yeni ürünleri hakkında bilgiler verdi. Bosaş A.Ş. Daikin Servis Sorumlusu Tanju Özoğuz'un konuşması ve bayiler ve Epar A.Ş. yetkilileri arasındaki soru ve cevapların ardından heyecanla beklenen "Özül Töreni"nine geçildi. "Ödül Töreni'nde 1998 yılında çeşitli kategorilerde derecereye giren bayilere ödülleri dağıtıldı. Toplantı günün anısına çekilen grup fotoğrafı ile sona erdi.

Akşam düzenlenen "Gala Yemeği'nde bayiler ilk önce Fransız müziği ve sho-wu ile tanıştılar daha sonra sahneye çıkan misafir sanatçı Lemi ile de Fransa'da Türk rüzgarları estirdiler. Oldukça neşeli geçen "Gala Yemeği"nde bayiler bir yılın stresini atarken birbirleriyle de kaynaştılar.


Etiketler